Особистий кабінет

Новини

26.09.2014

На Донбас вирушила чергова допомога в рамках Гуманітарної рейсу Ріната Ахметова. В фокусі - люди, які проживають в зоні АТО

Прес-реліз 
м. Дніпропетровськ 
26 вересня 2014

Сьогодні, 26 вересня, з Дніпропетровська до Маріуполя виїхали чергові вантажні машини з продуктовими, гігієнічними та дитячими наборами в рамках Гуманітарної рейсу Ріната Ахметова. Наступна колона машин планується на суботу, 27 вересня. Всього за два дні вантажівки доставлять 100 тис. Продуктових наборів з найнеобхіднішим - маслом, борошном, крупами, консервами, цукром, печивом, згущеним молоком, свічками і сірниками.

Гуманітарну допомогу, яка прибуває традиційно в Маріуполь, на місці розвантажують і розфасовують волонтери підприємств ММК Ілліча і «Азовсталі». Більшість продуктів, які будуть доставлені 26-27 вересня, Гуманітарний штаб «Допоможемо» при фонді Ріната Ахметова направить в зону АТО, зокрема, порядку 80% вантажу піде у Донецьк, Дебальцеве, Зугрес, де найскладніша гуманітарна ситуація. Згідно з даними соціологічного дослідження (серпень 2014 року) в зоні АТО потребу в гуманітарній допомозі мають 76,6% населення. Для 74,9% основної допомогою є продукти харчування.

Решта 20% вантажу отримають вимушені переселенці в Маріуполі, де найвища концентрація внутрішньо переміщених людей - понад 6 тисяч осіб.

Решта міст Донецької та Луганської області продовжують отримувати допомогу, яка була доставлена ​​раніше на Донбас у рамках Гуманітарної рейсу Ріната Ахметова. На сьогодні, волонтерами Гуманітарного штабу роздано вже більше 250 тис. продуктових наборів.

Нагадуємо, що для надання допомоги людям на Донбасі Рінат Ахметов прийняв рішення відкрити Гуманітарний Рейс і дав доручення Гуманітарному штабу «Допоможемо» при своєму благодійному фонді доставити в зону конфлікту не менш 10 тис. тонн гуманітарної допомоги. За різними даними, на Донбасі потребу в гуманітарній допомозі мають від 1 до 3 мільйонів людей.

Гуманітарний штаб «Допоможемо» при Фонді Ріната Ахметова працює за чотирма напрямками: евакуація людей із зони військових дій; розміщення переселенців; надання гуманітарної допомоги; надання адресної допомоги.

При Гуманітарному штабі працює єдиний багатоканальний телефон 0 800 50 9001 та адресу електронної пошти helpdonbass@fdu.org.ua. Дзвінки на гарячу лінію безкоштовні.

Кризовий інформаційний центр
Гуманітарного штабу «Допоможемо»
+38 044 502 52 12

Повернення до списку