Особистий кабінет

Новини

10.10.2014

За 2 місяці роботи «гарячої лінії» Гуманітарного штабу при фонді Ахметова оператори прийняли 38 тисяч дзвінків.

Прес-реліз 
м. Київ 

10 жовтня 2014 

11 серпня 2014 в Гуманітарному штабі «Допоможемо» при фонді Ріната Ахметова почала працювати «гаряча лінія» 0 800 509 001, а також адреса електронної пошти helpdonbass@fdu.org.ua.  Колл-центр приймає звернення від людей, які перебувають в зоні АТО в Донецькій і Луганській областях, а також від переселенців. За 2 місяці роботи «гарячої лінії» оператори прийняли 38 тисяч дзвінків. Протягом останнього місяця колл-центр приймає, в середньому, близько 1000 дзвінків на день. 

Переважна більшість питань за останній місяць стосувалося гуманітарної допомоги - 69,6% дзвінків. В основному, людей цікавила інформація про пункти видачі та правила отримання гуманітарної допомоги, також вони залишали заявки на отримання продуктових наборів, аптечок «матері та дитини», для старших вікових груп. На другому місці (16,9%) - довідкові питання по всіх напрямках діяльності Гуманітарного штабу. На третьому (5,43%) - одержання адресної допомоги, в основному, це компенсація недорогого (до 1000 гривень) лікування, забезпечення життєво важливими медикаментами, лікування складних хронічних захворювань, допомогу онкохворим, в основному, на проведення хіміотерапії. 

Оксана Крючкова, керівник колл-центру «гарячої лінії» Гуманітарного штабу «Допоможемо» при фонді Ріната Ахметова: «Гаряча лінія 0800 509 001 офіційно запрацювала 11 серпня, але ще до цього, з кінця травня, фонд Ріната Ахметова приймав дзвінки з проханням про евакуацію, а потім і розселення, отримання адресної допомоги. Потік звернень був настільки великий, що виникла необхідність створення колл-центру. Зараз цілодобово в Штабі прийомом і обробкою дзвінків займається 22 оператора. Всі вони пройшли попередній інструктаж і можуть відповідати на більшість питань. До речі, майже всі співробітники колл-центру - переселенці з Донбасу». 

В Штабі кажуть, що є й тенденції в зверненнях. Так, влітку більшість дзвінків стосувалася евакуації і розміщення в місцях компактного проживання. Проте, дзвінки з проханням вивезти продовжують надходити - переважно із зони АТО, зокрема, з Донецька, Єнакієвого, Макіївки, а також з Маріуполя і околиць. Після того як на Донбас стала регулярно надходити гуманітарна допомога в рамках Гуманітарного рейсу Ріната Ахметова, збільшилася кількість дзвінків з цього напрямку. Згідно зі зверненнями на гарячу лінію, гуманітарну допомогу найбільше очікують в Донецьку, Макіївці, Маріуполі, Луганську, Єнакієвому. 

З погіршенням гуманітарної ситуації в регіоні поступово зростає кількість звернень щодо адресної допомоги, в основному, на медикаменти. Дзвінки з проханням адресної допомоги надходять, в основному, також з Донецька, Макіївки, Луганська, Єнакієвого, Маріуполя. 

Кризовий інформаційний центр 
Гуманітарного штабу «Допоможемо» 
+38 044 502 52 12

Повернення до списку