Особистий кабінет

Новини

16.10.2014

Гуманітарний штаб при фонді Ріната Ахметова спільно з ФК «Шахтар» запускають проект «ДОПОМОЖЕМО дітям»

Прес-реліз
м. Київ
16 жовтня 2014

Гуманітарний штаб «Допоможемо» при фонді Ріната Ахметова спільно з ФК «Шахтар» запускаютьпроект «ДОПОМОЖЕМО дітям». Про це на сьогоднішній прес-конференції повідомили координаторГуманітарного штабу Римма Філь та генеральний директор футбольного клубу Сергій Палкін. Проектстартує 20-го жовтня і буде спрямований на допомогу дітям у віці до двох років, які проживають в зоніАТО. За підрахунками Штабу, таких дітей в зазначеному регіоні близько 40 тисяч. У всіх цих дітей є специфічні потреби, які батьки закривали в мирний час, але не можуть забезпечити зараз. Перш за все, це дитяче харчування, підгузки, спеціальні медикаменти.

«Допомога Гуманітарного рейсу забезпечувала в основному доросле населення: пенсіонерів, інвалідів,але ми побачили, що особливі потреби малюків до 2х років в зоні АТО сьогодні системно не забезпечуєжодна гуманітарна місія, - розповідає Римма Філь, координатор Гуманітарного штабу «Допоможемо»при фонді Ріната Ахметова. - Тому, з ініціативи ФК «Шахтар», було прийнято рішення запустити проект «ДОПОМОЖЕМО дітям», в рамках якого діти до 2х років в зоні АТО щомісяця будуть забезпеченіспеціалізованими дитячими наборами. Раніше, в рамках рейсу, Штаб вже доставив більше 10 тис.Дитячих наборів. У жовтні та листопаді буде доставлено ще по 20 тис».

Допомогу в доставці наборів надаватиме ФК «Шахтар». Волонтери з числа співробітників футбольногоклубу і стадіону вже активно залучені до діяльності Гуманітарного штабу, доставляючи гуманітарнудопомогу жителям Донбасу. Починаючи з кінця серпня, працівники клубу роздали жителям Донецькапонад 200 тис. продуктових наборів.

«Враховуючи те, що пріоритет у гуманітарній діяльності клубу - діти, ми відразу підтримали ініціативуПрезидента клубу Ріната Ахметова про запуск спеціального гуманітарного проекту для дітей до 2х роківв зоні АТО, - розповідає Сергій Палкін, генеральний директор ФК «Шахтар». - Ще в серпні мизосередили свої зусилля на допомозі дітям, які потерпають через війну на Донбасі. Гравці «Шахтаря» і головний тренер Мірча Луческу купують саме те, чого потребують постраждалі від бойових дій діти.Частину коштів, отриманих клубом від продажу квитків на домашні матчі, ми направляємо на лікування постраждалих у зоні проведення бойових дій дітей та на матеріальну підтримку сімей, де через трагічні події діти лишилися без батьків. Зараз ми бачимо, що гуманітарної допомоги потребують близько 40 тис. дітей. І Клуб разом з Гуманітарним штабом намагатимуться допомогти кожному малюкові, коли є такаможливість. В першу чергу, в нашому рідному Донецьку ».

Нагадуємо, що до складу набору для дитини входять молочні каші та суміші, овочеві та фруктові пюре,дитячі соки, підгузки.

Гуманітарний штаб «Допоможемо» при Фонді Ріната Ахметова працює за чотирма напрямками:евакуація людей із зони військових дій; розміщення переселенців; надання гуманітарної, в тому числімедичної, допомоги; надання адресної допомоги.

При Гуманітарному штабі працює єдиний багатоканальний телефон 0 800 50 9001 та адресуелектронної пошти helpdonbass@fdu.org.ua. Дзвінки на гарячу лінію безкоштовні.


Кризовий інформаційний центр
Гуманітарного штабу «Допоможемо»
При Фонді Ріната Ахметова
+38 044 502 52 12

Повернення до списку