Особистий кабінет

Новини

24.11.2014

«Брусничка» адаптує свій сайт для слабозорих

20 листопада 2014 напередодні міжнародного дня інвалідів торгова мережа «Брусничка» запустила розділ сайту для слабозорих людей.

Від звичного його відрізняє подання нетекстового контенту в текстовому вигляді, призначене відображати дані у форматі зручному для слабозорих. Такий спосіб подачі відкриє повноцінний доступ до важливої інформації, розміщеної на сайті www.brusnichka.com.ua людям з обмеженими можливостями.

У новому розділі сайту користувачеві доступні такі функції:

  • Можливість доступу з використанням синтезаторів голосу; 
  • Зміна кольору переднього плану і фону; 
  • Зміна розміру шрифту; 
  • Включення і відключення відображення зображень.

Останнім часом на гарячу лінію торгової мережі «Брусничка» надійшла велика кількість звернень з проханнями створити альтернативну версію сайту, з якої люди з проблемами зору зможуть отримувати важливу інформацію про компанію, її новини і щотижневі цінові акції. Піклуючись про комфорт своїх клієнтів, керівництво компанії прийняло рішення втілити даний проект.

На сьогоднішній день розділ сайту для слабозорих працює в тестовому режимі. Користувачі мають можливість ознайомитися з його функціоналом і при необхідності залишити свої пропозиції в групах торгової мережі «Брусничка» у соціальних мережах або за телефоном гарячої лінії 0 800 509 777.


Повернення до списку