Особистий кабінет

Новини

09.12.2014

Мережа «Брусничка» розширилася до 140 торгових точок

6 грудня 2014 року компанія «Український Рітейл», що управляє торговельною мережею «Брусничка», відкрила новий магазин за адресою: Запорізька обл., м.Енергодар, вул. Козацька, 16в.

Новий об'єкт відповідає формату «фрешмаркет». Магазин має торговий зал площею 450 м2 і обладнаний міні-пекарнею для виробництва фірмової випічки. Тут також присутній відділ кулінарії, де всі бажаючі зможуть придбати смачні готові страви. Оперативне обслуговування покупців у новій «Брусничці» може здійснюватися на 5 касах. Для клієнтів магазин відкритий щодня з 08:00 до 22:00.

Збалансований асортимент магазину з розширеною лінійкою групи «фреш» (молочна, м'ясна продукція, овочі, фрукти, хліб та випічка) покликаний забезпечити щоденні потреби клієнтів у якісних продуктах харчування та інших товарах. Тут представлені популярні вітчизняні та зарубіжні бренди, а також продукція власних торгових марок мережі «Бруснична колекція» і «Просто».

Клієнти нового фрешмаркету мають можливість приєднатися до програми лояльності «FreshCard», що діє в мережі, і отримувати бонуси за зроблені покупки, а також користуватися акційними пропозиціями від «Бруснички».


Повернення до списку