Особистий кабінет

Новини

16.12.2014

Офіційна позиція торговельної мережі «Брусничка» з приводу затримання автоколони гуманітарного рейсу Штабу Ріната Ахметова

Нагадаємо, 22 вантажні машини з гуманітарною допомогою від Ріната Ахметова були затримані на блокпосту біля населеного пункту Богатир, у 29 км від м. Курахове Донецької області. Їх необґрунтовано затримав батальйон «Дніпро-1». У ніч на 16 грудня 21 машина повернулася до Дніпропетровська, щоб уникнути провокацій. 1 машину - з дитячими кашами - на блокпосту пропустили.

Даний вантаж - це вже 12-й рейс, спрямований на Донбас Гуманітарним штабом Ріната Ахметова за участі ТОВ«Український Рітейл». Усі без винятку продукти і товари, які везуть машини Штабу, призначені для мирних жителів.

Компанія «Український Рітейл» спростовує заяви про те, що затриманий вантаж частково або повністю призначався дляпредставників збройних формувань. Принципова позиція Гуманітарного штабу Ріната Ахметова - надавати гуманітарну допомогу виключно мирним жителям (соціально незахищеним верствам населення). ТОВ «Український Рітейл» як волонтергуманітарного штабу також повністю і беззаперечно дотримується цього принципу.

Гуманітарний вантаж Штабу регулярно перевіряється представниками ООН та МНС на відповідність якості та оформленнядокументації встановленим нормам. На блокпосту біля селища Богатир представниками батальйону «Дніпро-1» були розкриті ВСІ фури гуманітарного рейсу, які везли гуманітарну допомогу для мирних жителів Донбасу. Процес відкриття фурсупроводжувався фото і відео зйомкою, в тому числі всередині фур. Зауважень до вантажу на момент огляду у представниківбатальйону «Дніпро-1» не виникло. Фото- та відеоматеріалів, які підтверджують наявність у складі вантажу продукції, не зазначеної у супровідних документах, не надано.

Компанія «Український Ритейл» спростовує також заяви про те, що вантаж, затриманий біля селища Богатирпредставниками батальйону «Дніпро-1», призначений для продажу в торгових точках мережі «Брусничка». Те, що деякі найменування товарів, представлені в гуманітарному вантажі, збігаються з найменуваннями товарів, присутніх в асортиментімагазинів компанії, цілком природно, тому що продукція для формування рейсів Гуманітарного штабу закуповується у постачальників, з якими співпрацює мережа.

16.12.2014 о 14:00 у Дніпропетровську на логістичній базі компанії «Український Рітейл» відбулася перевірка гуманітарної допомоги Штабу Ріната Ахметова. Представники Гуманітарного штабу Ріната Ахметова і торгової мережі «Брусничка»представили присутнім всю необхідну документацію.

Прес-служба компанії «Український Рітейл»


Повернення до списку