Особистий кабінет

Новини

18.12.2014

Соціальний звіт торгової мережі «Брусничка»

Передноворічна пора - час підбивати підсумки. 2014 став непростим для України і для вітчизняного бізнесу. При цьому торгова мережа «Брусничка» показала себе не тільки успішним гравцем на роздрібному ринку, а й відповідальним корпоративним громадянином.

Турбота про людей, що проживають на територіях присутності магазинів «Брусничка» - невід'ємна частина нашої роботи. Ми не тільки приділяємо увагу підвищенню рівня обслуговування і удосконалюємо контроль якості, але і приймаємо посильну участь у соціально значущих проектах.

У 2014 році торгова мережа «Брусничка» при взаємодії з благодійним фондом «Оберіг життя», чиї бокси для збору добровільних пожертв знаходяться на касах фрешмаркетів, допомогла зібрати на лікування дітей, які страждають різними захворюваннями близько 193 тис. грн.

За запитами благодійних організацій, міських, селищних рад та інших об'єднань, що діють на територіях присутності фрешмаркетів «Брусничка», компанія виділила понад 40 тис. грн в якості допомоги.

Напередодні дня Святого Миколая та новорічних свят «Брусничка» вже не вперше взяла участь у традиційних загальноміських благодійних акціях «Ялинка бажань» (Маріуполь) та «Святий Миколай - дітям» (Кременчук), відгукнулася на прохання виділити подарункові набори для проведення дитячих свят у містах Харків та Селидове.

Як волонтер Гуманітарного штабу, створеного при Благодійному фонді Ріната Ахметова, торгова мережа «Брусничка» активно бере участь у формуванні і доставці гуманітарних вантажів з продуктами і предметами першої необхідності для мирних жителів Донецької і Луганської областей, що стали заручниками збройного протистояння.

Наше основне завдання - забезпечення людей якісними продуктами і товарами. Ми робимо все можливе, щоб клієнти «Брусничок» в Харкові та Донецьку, Луганську та Запоріжжі, Дніпропетровську та Полтаві могли робити потрібні покупки і отримувати приємні емоції від візиту до нас.

Дякуємо всім, хто в 2014 році обрав фрешмаркети «Брусничка» для здійснення покупок. Саме завдяки вам ми розвиваємося, і сподіваємося, що в новому 2015 році зможемо принести ще більше користі суспільству.


Повернення до списку