Особистий кабінет

Новини

18.12.2014

Зустрічаємо новорічні свята з «Брусничкою»

Наближається Новий рік! Найбільш радісне і сімейне свято. Знову пошук подарунків, шурхіт пакувального паперу, безліч сюрпризів під ялинкою, святковий стіл, гості.

Кожна хороша господиня прагне здивувати рідних і гостей своїми кулінарними здібностями. Що ж приготувати на стіл і чим задобрити Синю Кізочку – покровительку наступного року, щоб протягом 12 місяців вона захищала ваш будинок від лих і приносила удачу? Бажано приготуватися до свята завчасно, щоб не «налякати» Козу своєю передноворічною метушнею.

За порадою східних знавців стіл, накритий для зустрічі 2015 року, не повинен рясніти прикрасами і дуже яскравими столовими приборами, адже ми пам’ятаємо, що Кізочка дуже скромна. Девізом для новорічного столу може стати відоме «простенько, але зі смаком». Тому рекомендуємо вам звернути увагу на власні торгові марки мережі «Брусничка»: «Просто» і «Бруснична колекція».

Вегетаріанці-Кізочці сподобається багато зелені, фруктів і овочевих страв, ніяких зіпсованих або несвіжих продуктів бути не повинно. Найсвіжіші, смачні овочі та фрукти можна придбати, завітавши до найближчого фрешмаркету. Не забудьте поставити на стіл молочні продукти – нарізку сирів, салати, заправлені сметаною, а на десерт сирковий мус. Особливу радість Кізочці доставлять соки і нектари, вони повинні бути яскравими, життєрадісного кольору. А свіжий ароматний хліб, який також можна купити в «Брусничці» приведе її в захват.

Варто заздалегідь запастися продуктами для святкового столу. У мережі магазинів «Брусничка» ви зможете купити все найнеобхідніше за святковими цінами і ще отримати багато приємних бонусів на «FreshСard».

Бажаємо в Новому році залишатися з нами і обіцяємо радувати вас тільки кращими товарами і найприємнішими цінами!

Ваша «Брусничка»


Повернення до списку