Особистий кабінет

Новини

30.01.2015

«Брусничка» бере участь у наданні допомоги переселенцям

Міжнародна чеська громадська організація «Людина в біді» за підтримки Всесвітньої Продовольчої Програми ООН спільно з торговою мережею «Брусничка» випустила серію спеціальних карт для переселенців.

Карти видаються найбільш незахищеним категоріям з числа тимчасово переміщених громадян (пенсіонери, люди з особливими потребами, багатодітні родини, вагітні, годуючі, самотні матері). Попередні списки людей, які потребують такої допомоги, представникам організації «Людина в біді» надають районні ради, соціальні працівники та волонтери. Карти, що видаються, містять суми в розмірі 700 грн (на одну сім'ю), які можна витратити, зробивши покупки в магазинах «Брусничка».

Передбачається, що кошти будуть використані власниками карт для придбання продуктів і товарів першої необхідності. Проте єдине обмеження, яке введено - неможливість оплати алкоголю і тютюнових виробів. Термін дії картки - 30 днів.

Роздачу карт планують проводити в населених пунктах Артемівськ, Соледар, Світлодарськ, Добропілля, Костянтинівка, Краматорськ, Селидове, Курахове та ін.

На даний момент торгова мережа «Брусничка» розглядає можливості співпраці і з іншими організаціями, що займаються допомогою людям, які опинилися заручниками збройного протистояння на Донбасі.


Повернення до списку