Особистий кабінет

Новини

06.02.2015

«Український Рітейл» про доставку товарів у зону АТО

Останнім часом у ЗМІ часто виникають питання, пов'язані із забезпеченням продуктами харчування магазинів «Брусничка», які продовжують роботу на окупованих територіях Донецької та Луганської областей. Журналісти такоментатори висловлюють свої припущення, нерідко намагаючись надати стандартним бізнес-процесам політичне забарвлення. У зв'язку з цим компанія «Український Рітейл» вважає за необхідне пояснити, яким саме чиномздійснюється логістична підтримка торговельних точок, що знаходяться в зоні АТО.

Доставка товарів на територію тимчасово непідконтрольну Україні за останні півроку суттєво ускладнилася. Ще у вересні «Український Рітейл» був змушений залучити сторонні транспортні організації для вирішення проблемлогістики, про що неодноразово повідомлялося в ЗМІ. Сьогодні доставку товару на розподільний центр компанії «Український Рітейл» в місто Макіївку зі складу в Дніпропетровську в основному здійснюють компанії-підрядники.Саме вони вирішують супутні питання, пов'язані з оформленням повного пакету документів, необхідного для транспортування вантажу та транспортного засобу.

Однак навіть залучення зовнішніх організацій не допомагає нам забезпечувати магазини в нормальному режимі. У більшості випадків дефіциту товарів вдається уникати за рахунок складських залишків на РЦ Макіївка та їх раціонального розподілу по «Брусничкам» в зоні АТО. Останнім часом забезпечення торгових точок помітно погіршилося. Пов'язано це і з тим, що постачальники, які раніше своїми силами доставляли продукцію в магазини «Брусничка», тепер відмовляються ризикувати безпекою співробітників і транспортом. Нещодавно набули чинності нові умови ввезення товарів на окуповану територію, що також негативно позначається на асортиментімагазинів і продовольчій ситуації в цілому.

Головне завдання будь-якої торговельної організації - забезпечення населення необхідними продуктами харчування. Ми вважаємо неприпустимими будь-які спекуляції на цій темі. Компанія «Український Рітейл» завждиздійснювала свою діяльність, ґрунтуючись на принципах прозорості та ефективності. Ми і надалі будемо діяти тільки в правовому полі, згідно з міжнародними і українськими стандартами ведення роздрібного бізнесу.


Повернення до списку