Особистий кабінет

Новини

25.02.2015

Торгова мережа «Брусничка» довела кількість торгових точок до 147

У лютому 2015 торгова мережа «Брусничка» поповнилася двома новими магазинами в Запоріжжі та Кривому Розі.

7 лютого відбулося урочисте відкриття фрешмаркету за адресою: м. Запоріжжя, пр. Леніна, 148. Площа торгового залу нового об'єкту складає 354 м2. Для оперативного обслуговування покупців в магазині передбачені 4 каси. Нова «Брусничка» стала 7-ю торговою точкою мережі в місті та 10-ю у Запорізькій області.

Тижнем пізніше, 14 лютого був відкритий 6-й магазин «Брусничка» у Кривому Розі за адресою: мкрн Всебратське-2, 58А, що став 25-ю торговою точкою мережі у Дніпропетровській області. Він має компактний торговий зал площею 236 м2. Для обслуговування покупців передбачені 3 каси.

Обидва нових магазини відповідно до стандартів формату «фрешмаркет» обладнані міні-пекарнями, де виробляється фірмова випічка. На полицях представлені товари відомих вітчизняних та зарубіжних брендів, а також продукція власних торгових марок мережі «Бруснична колекція» і «Просто». Основна характеристика асортименту - розширена лінійка групи «фреш», куди входять овочі, фрукти, хлібобулочні вироби, охолоджене м'ясо, м'ясні та молочні продукти.

Всі клієнти нових магазинів мають можливість стати учасниками програми лояльності «Fresh Card», що дає можливість економити на покупках і повною мірою відчути вигоду щотижневих акцій від «Бруснички».

З нагоди відкриттів перед магазинами були організовані святкові ярмарки з частуваннями, розвагами та майстер-класами, а також проведені традиційні розіграші подарункових сертифікатів на суму від 250 до 1000 грн - «Король бонусів». У Кривому Розі спеціально для перших відвідувачів колектив магазину спік два короваї в українському стилі, якими під час святкування пригощали всіх бажаючих.


Повернення до списку