Особистий кабінет

Новини

17.03.2015

Вихованці криворізького інтернату спробували себе у професії пекаря

10 березня 2015 торгова мережа «Брусничка» в рамках волонтерських ініціатив запросила учнів загальноосвітньої школи-інтернату №9 міста Кривого Рога на майстер-клас з пекарського мистецтва.

Вихованці інтернату - діти позбавлені батьківського піклування, діти-переселенці із зони АТО, що втратили рідних, і ті, чиї батьки залишилися вдома на Донбасі. Приймав гостей нещодавно відкритий фрешмаркет у мкрн Всебратське-2, де школярі, познайомилися з повним циклом виготовлення випічки від замісу тіста до випікання ароматної рум'яної здоби.

Під керівництвом старшого пекаря компанії у Дніпропетровському регіоні Ірини Тополь учасники майстер-класу і самі побували в ролі працівників міні-пекарні: готували сирні палички, рогалики з кремом і фігурну здобу у формі герба України.

Поки випічка стояла у печі, дітей конкурсами та вікторинами розважав веселий аніматор-тигреня. А коли вироби юних пекарів були готові, почалася найприємніша частина майстер-класу - дегустація.

Наприкінці заходу гості отримали солодкі подарунки від організаторів. Всі учасники залишилися задоволені проведеним часом. Деякі навіть одразу заявили, що в майбутньому хочуть стати справжніми пекарями.

Тренінги з метою допомогти дітям у виборі майбутньої спеціальності «Брусничка» проводить не вперше. Пріоритетною для компанії є робота з дітьми, позбавленими уваги батьків. Перший цього року майстер-клас відвідали 40 учасників. Наступні такі заходи щотижня до кінця березня будуть проходити у Кривому Розі, в магазині за адресою: мкрн Всебратське-2, 58.


Повернення до списку