Особистий кабінет

Новини

18.03.2015

У Запоріжжі «Брусничок» стало більше

4 березня компанія «Український Рітейл» відкрила черговий фрешмаркет у м. Запоріжжя.

«Брусничка», що розташувалася за адресою вул. Космічна, 124, стала вже восьмою у м. Запоріжжя. Магазин з площею торгового залу 211 м2 обладнаний міні-пекарнею для виробництва свіжої фірмової випічки. Зручність і швидкість здійснення покупок забезпечують три каси. Для клієнтів магазин відкритий щодня з 08:00 до 22:00.

Асортимент магазину з розширеною групою «фреш» (молочна, м'ясна продукція, овочі, фрукти, хліб та випічка) включає продукти харчування та інші товари, здатні задовольнити потреби кожного покупця. На полицях представлені найкращі вироби зарубіжних і вітчизняних брендів, а також продукція власних торгових марок «Бруснична колекція» і «Просто».

На відкритті був організований ярмарок з частуваннями. Гостей розважали аніматори, а серед перших покупців були розіграні подарункові сертифікати «Король бонусів» на суму від 250 до 1000 грн.

Всі клієнти нових магазинів мають можливість стати учасниками програми лояльності «Fresh Card», що дає можливість економити на покупках і відчути вигоду щотижневих акцій від «Бруснички».

Торгова мережа «Брусничка» продовжує розширюватися, щоб бути ближчою до своїх покупців і радувати їх широким асортиментом товарів і якісним обслуговуванням.


Повернення до списку