Особистий кабінет

Новини

23.04.2015

Компанія «Український Ритейл» візьме участь у зустрічі провідних постачальників і ритейлерів FoodMaster & PrivateLabel-2015

30 квітня 2015 в Києві відбудеться 6-а Щорічна конференція «FoodMaster & PrivateLabel-2015. Рітейлер та постачальник: час прогресивних спільних рішень для зміцнення позицій на ринку », організована В2В Медіа-Групою TradeMasterGroup.

На конференції будуть більше 250 представників компаній-постачальників товарів FMCG та роздрібних мереж України, Грузії, Казахстану, Європи. Від компанії «Український Рітейл» на заході планують бути присутніми Анастасія Вишняк-Кулагіна (директор департаменту закупівель), Дмитро Островський (начальник відділу розвитку ВТМ), Христина Гармашова (начальник відділу закупівель сухих товарів), Микола Кириченко (начальник відділу закупівель швидкопсувних товарів), Людмила Сидорук (категорійний менеджер із закупівель). Вони візьмуть участь у практичних дискусіях, присвячених просуванню брендів виробника через роздрібні мережі і розвитку контрактного виробництва, а також обговорять нові можливості співпраці із постачальниками за Столом переговорів.

В рамках конференції своїм досвідом і практичними напрацюваннями з українськими колегами поділяться представники роздрібної торгівлі Євросоюзу: David Balogh (експерт Європейської роздрібної мережі LIDL), Andreas Titze (визнаний в Європі експерт з категорійного менеджменту, мерчандайзингу та маркетингу), Remi Medina (міжнародний експерт у сфері розробки стратегії та інновацій для рітейлу).

Крім дискусій, переговорів та виступів експертів у програмі також заплановано визначення переможців двох Національних премій: Made-in-Ukraine-2015 (Премія виробників) і Retail-in-Ukraine-2015 (Премія роздрібних мереж).

Конференція відбудеться за адресою Україна, Київ, Оболонська набережна 20, Гольф Центр Київ.


Повернення до списку