Особистий кабінет

Новини

24.04.2015

Позиція компанії «Український Рітейл» щодо інформації про законопроект № 2709 від 23.04.2015, що з'явилася в ЗМІ

У відповідь на інформацію, що з'явилася в ЗМІ, стосовно ініціювання групою депутатів Верховної Ради законопроекту про націоналізацію майна торговельної мережі «Брусничка», керуюча компанія «Український Рітейл» може повідомити:

1. До поточного моменту ми не ознайомлені з текстом законопроекту, можемо коментувати тільки заяви інформагентств, які посилаються на слова депутата І.Луценко.

2. Ми неодноразово пояснювали, чому регіональна торгова мережа «Брусничка», як соціально відповідальна компанія, продовжує роботу на окупованій території. Наша мета - запобігти гуманітарній катастрофі і зберегти робочі місця. При цьому компанія «Український Рітейл» зареєстрована на території України і щомісяця відраховує податки та обов'язкові платежі до бюджетів України різних рівнів.

3. Твердження інформагентств, з посиланням на народного депутата І. Луценка про те, що через торговельну мережу «Брусничка» на окуповану територію поставляється контрабанда, ми розглядаємо як завідомо неправдиву інформацію, яка не підкріплена жодними фактами і не підтверджена жодними доказами. Будь-які звинувачення з цього приводу безпідставні і позбавлені сенсу.

4. Сама ідея подібної націоналізації є прямим порушенням Конституції України, популістськими спробами депутатів відволікти громадськість від обговорення більш актуальних економічних проблем. Подібні заяви суперечать базовим принципам правової держави і європейським цінностям.


Повернення до списку