Особистий кабінет

Новини

27.04.2015

Найбільша в світі гуманітарна організація висловила подяку мережі «Брусничка»

З січня 2015 компанія «Український Рітейл» активно співпрацює з організаціями «Хесед» і «Людина в біді» з метою надання допомоги людям, які стали заручниками збройного протистояння на Сході України.

З цією метою випустили спеціальні серії продуктових карток, на які загалом були нараховані понад 20 млн грн. Їх власники, більше 30 000 осіб, які потребують допомоги, отримали можливість використати ці кошти в мережі магазинів «Брусничка» для придбання продуктів і товарів першої необхідності.

20 квітня 2015 керівник офісу Всесвітньої продовольчої програми ООН в Україні Педро Віла в офіційному листі висловив подяку компанії «Український Рітейл» за сприяння у наданні гуманітарної допомоги:

«Всесвітня продовольча програма ООН засвідчує свою повагу ТОВ «Український Рітейл». <…> хотіли б висловити вдячність за співпрацю щодо впровадження проекту з надання продовольчої допомоги найуразливішому населенню у східній Україні за допомогою ваучерів, які реалізуються нашими партнерами – міжнародною НУО «Людина в біді» (People In Need) – через мережу фрешмаркетів “Брусничка”».

s 01.jpg


Повернення до списку