Особистий кабінет

Новини

28.04.2015

Торгова мережа «Брусничка» допомогла сільським бібліотекам

Торгова мережа «Брусничка», взяла участь в акції корпоративного волонтерства Групи СКМ «Подаруй книгу сільській бібліотеці». Акція проходила в рамках всеукраїнського проекту «100 000 книг для сільських бібліотек», організованого Фундацією Дарини Жолдак. Головним медіа-партнером акції став телеканал «Україна».

Сьогодні в нашій країні діють близько 15000 сільських бібліотек, де приблизно чверть відвідувачів - школярі. За останні 20 років нові надходження до бібліотечних фондів скоротилися майже на 90%, і бібліотекарі часто не можуть запропонувати читачам нічого нового і цікавого. Учасники акції «100 000 книг для сільських бібліотек» об'єдналися, щоб вирішити цю проблему: зібрати навчальну та художню літературу, яка допоможе дітям із сіл і селищ успішно освоїти шкільну програму, а також розширити кругозір, отримавши нову і корисну інформацію.

Спільними зусиллями співробітників «Бруснички» в офісах компанії у Дніпропетровську та Харкові вдалося зібрати понад 200 книг, які передані «Новій пошті» - партнеру проекту - і зовсім скоро вирушать у села і селища України до своїх майбутніх читачів. Хочеться вірити, що книги стануть для них ключем до успіху та самореалізації.


Повернення до списку