Особистий кабінет

Новини

06.05.2015

Каси «Бруснички» не витримали напливу покупців

1 травня в День міжнародної солідарності трудящих компанія «Український Рітейл» розрізала відразу три червоні стрічки.

У цей день почав роботу вже 7-й фрешмаркет у Дніпропетровську за адресою: пр-т Кірова, 78. Відкриття, як завжди, перетворили на справжнє свято. Перед магазином організували ярмарок з розвагами, частуваннями та сувенірами які можна було придбати за спеціальні фішки, а фішки отримати за покупки та участь у конкурсах. Не обійшлося і без звичного розіграшу «Король бонусів», переможцям якого вручили сертифікати на суму від 200 до 1000 грн.

Охочих зробити покупки в новій «Брусничці» виявилося стільки, що в компактному торговому залі магазину площею 396 м2 ледь вистачало місця. Але професійна команда навіть у цій ситуації постаралася не залишити без уваги жодного клієнта. А ось обладнання до такого ажіотажу виявилося не готове. У якийсь момент всі 4 каси «зависли». Проблему вдалося оперативно вирішити, і магазин продовжив роботу в звичайному режимі.

Не менш жваво, але, на щастя, без технічних сюрпризів, пройшли і два інших відкриття. У Запоріжжі за адресою: пр-т Леніна, 53 запрацював 9-й фрешмаркет. Площа торгового залу магазину складає 246 м2. Для обслуговування клієнтів передбачені 4 каси. Ще одна «Брусничка» відкрилася в Кремінній Луганської області за адресою: пров. Жовтневий, 8. Це перший магазин мережі в місті. Площа його торгового залу - 256 м2, кількість кас - 3. Серед гостей свята був присутній мер Віктор Гриценко, який побажав фрешмаркету успішної роботи, а городянам хороших покупок.

Магазини, що відкрилися, повністю відповідають концепції «фрешмаркету». Асортимент, де традиційно переважає продовольча група, характеризується розширеною лінійкою категорії «фреш»: молочна, м'ясна продукція, овочі, фрукти, хлібобулочні вироби. Фірмова випічка виробляється в міні-пекарнях, розташованих безпосередньо в магазинах.

Всі клієнти нових «Брусничок» мають можливість стати учасниками програми лояльності «Fresh Card», що діє в мережі.


Повернення до списку