Особистий кабінет

Новини

18.05.2015

«Брусничка» тимчасово призупиняє роботу на територіях в зоні АТО

З 18 травня 2015 ТОВ «Український Рітейл» тимчасово призупиняє роботу магазинів торгової мережі «Брусничка» на територіях Донецької та Луганської областей, непідконтрольних Україні. Це 54 торгових точки в Донецькій і Луганській областях.

«Закриття магазинів - вимушений крок, непросте рішення, продиктоване обставинами, що не залежать від нас. Донецьк був і залишається рідним домом для компанії і більшості співробітників. Проте в даний час склалася ситуація, за якої продовження поставок продуктів з території України стало неможливим, а складські запаси мережі підійшли до критичного мінімуму, - прокоментував ситуацію генеральний директор ТОВ «Український Рітейл» Дмитро Кулік. - Ми знаємо, наскільки складною є гуманітарна ситуація на деяких територіях Донецької та Луганської областей за лінією зіткнення, і як тільки з'явиться можливість доставляти продукти, ми готові повернутися в базовий регіон».

З метою збереження робочих місць і можливості забезпечення продуктами харчування населення, керівництвом торговельної мережі «Брусничка» розглядається можливість передачі розбрендованих приміщень та обладнання робочим колективам на умовах оренди до моменту повернення мережі. У разі передачі приміщень в оренду «Український Рітейл» не здійснюватиме ні контролю, ні управління цими магазинами з боку центрального офісу.

Нагадаємо, що всього на території, непідконтрольній Україні, знаходиться 54 магазини «Брусничка». На даний момент 4 з них закриті через серйозні ушкодження. Всього станом на 18 травня 2015 «Брусничка» налічує 152 торгові точки, розташовані в шести областях України.


Повернення до списку