Особистий кабінет

Новини

04.06.2015

«Брусничці» запропонували проект першого космомаркету

1 червня 2015 в магазинах «Брусничка» нагородили учасників конкурсу, присвяченого Міжнародному дню захисту дітей.

З 21 по 31 травня торгова мережа «Брусничка» провела конкурс дитячих малюнків. Діти з Харкова, Полтави, Кременчука, Запоріжжя, Дніпропетровська, Кривого Рогу, Слов'янська, Маріуполя, Лисичанська та інших міст, де є фрешмаркети, приносили оригінальні, яскраві роботи - проекти «Брусничок» майбутнього.

 

Фантазії багатьох учасників вийшли за рамки теми, заданої організаторами.

Одні діти пропонували ідеї нового логотипу мережі. Інші зобразили оновлений дизайн картки лояльності «Fresh Card». Хтось у своїх роботах приділив особливу увагу асортименту товарів та їх розташуванню.

 

Багато малюнків було присвячено розвитку мережі, її виходу не тільки в нові регіони України, але навіть на нові континенти.

 

Згідно з найсміливішими прогнозами маленьких фантазерів космомаркети «Брусничка» в майбутньому порадують населення Місяця, Сатурна та інших планет Сонячної системи.

 

Якщо думаєте, що в майбутньому «Брусничка» залишиться переважно продуктовим магазином, то ви помиляєтеся. У планах - відкриття відділів одягу, великих торгових центрів, створення власної служби таксі, яка паралельно доставляє продукти до осель покупців, і містечок з атракціонами.

 

Конкурсні роботи були виконані в різних техніках: графіка, акварель, квіллінг. Зустрічалися навіть об'ємні макети.

 

Співробітники організували в магазинах міні-виставки, так що відвідувачі могли дізнатися, як діти бачать зручний фрешмаркет майбутнього.

1 червня учасники конкурсу із задоволенням презентували свої проекти і раділи солодким призам.


Повернення до списку