Особистий кабінет

Новини

24.07.2015

«Брусничка» отримала нагороду за соціальні проекти

Компанія «Український Ритейл» (торгова мережа «Брусничка») в особі генерального директора Дмитра Куліка була нагороджена грамотою Української торговельної асоціації «За участь у благодійних акціях Всесвітньої продовольчої програми ООН».

Нагородження соціальних та благодійних проектів відбулося 23 липня 2015 в Київському національному торговельно-економічному університеті в рамках урочистого засідання представників галузі з нагоди Дня працівників торгівлі України.

З січня 2015 р. компанія «Український Рітейл» активно співпрацює з організацією «Людина в біді» (People in need, PIN) для надання допомоги людям, які стали заручниками збройного протистояння на Сході України. З цією метою випустили спеціальну серію ваучерів, які нужденні жителі Донецької та Луганської областей можуть використовувати для придбання продуктів і товарів першої необхідності в мережі фрешмаркетів «Брусничка». У квітні 2015 керівник офісу Всесвітньої продовольчої програми ООН в Україні Педро Віла в офіційному листі висловив подяку компанії «Український Рітейл» за сприяння у наданні гуманітарної допомоги.

«Український Рітейл» також допомагає мирним жителям Донбасу. З серпня 2014 співробітники компанії в якості волонтерів Гуманітарного штабу Ріната Ахметова допомагають формувати гуманітарні рейси, які доставляють продукти харчування і предмети першої необхідності тисячам громадян, що опинилися в складній ситуації у зв'язку з бойовими діями на Донбасі: людям похилого віку, дітям, інвалідам, багатодітним сім'ям та іншим соціально незахищеним категоріям населення.

Дмитро Кулік, генеральний директор ТОВ «Український Рітейл»: «Наша компанія дотримується політики соціально відповідального ведення бізнесу, надає адресну допомогу, підтримує ініціативи громадських та благодійних організацій, зокрема, Фонду Ріната Ахметова та Гуманітарного штабу, завдяки роботі якого жителі і переселенці 60 міст у 20 районах Донбасу по обидві сторони лінії зіткнення отримали понад 3,5 мільйони «наборів виживання», а це понад 45 тис. тонн продуктів».


Повернення до списку