Особистий кабінет

Новини

23.04.2012

Магазин свіжих і якісних продуктів тепер і в Рубіжному

На минулих вихідних відбулося святкове відкриття фрешмаркета «Брусничка» в Рубіжному. Нова торгова точка стала першим магазином мережі в місті і 10-м у Луганській області. Відмінною особливістю фрешмаркета є розширений асортимент товарів групи «фреш»: м'ясні і молочні продукти, хлібобулочні вироби, свіжі овочі і фрукти. Що стосується хлібобулочних виробів, то вони випікаються «на очах» у покупців – міні-пекарня встановлена безпосередньо в торговому залі.

Ексклюзивно для покупців «Бруснички» на прилавках магазину представлені власні торговельні марки «Бруснична колекція» (близько 50 товарів з високими споживчими властивостями і багаторівневим контролем якості) і «Просто» (понад 200 найменувань соціальних товарів).

21 квітня, в день святкового відкриття, покупців чекало безліч сюрпризів: дітей та дорослих розважали професійні аніматори і запальна музика, безліч солодких подарунків та розіграш головного призу – кухонного комбайна. Щасливою власницею сучасного побутового приладу стала мешканка Рубіжного Олефір Оксана.

Новий фрешмаркет відкритий для покупців з 8:00 до 22:00 по вулиці Менделєєва, 27.

Повернення до списку